Úvod

Úvod

Přeji pěkný den,

dovolte mi Vás přivítat ve světě inteligentních domů.

O stavbě nového domu nebo větší rekonstrukci obvykle přemýšlíme mnoho měsíců, zvažujeme varianty, priority, tvoříme si vizi.

Pak přichází stavba samotná. Ta je spojena se spoustou rozhodnutí, které se v budoucnu velice špatně mění, pokud to vůbec je možné. Čas nás tlačí  a nezřídka se stává, že zvolíme nejméně vhodné řešení.

Rád bych Vám představil to nejlepší řešení – Inteligentní dům.

Vážím si důvěry každého klienta, který nás poctí důvěrou a přizve nás k tak zásadnímu rozhodnutí. Podílet se na vybudování rodinného zázemí je pro naši společnost poctou a motivuje nás to k neustálému zdokonalování našich služeb.

Naším cílem je poskytnout Vám řešení inteligentního domu na míru. Překvapte nás Vašimi požadavky.

Na Vaše přání se těší

Ing. Ondřej Zajíček
jednatel společnosti
myNEST s.r.o.

Komfort na míru

Předchozí
Snadné ovládání

Naučíme veškerou Vaši techniku v domě spolupracovat. Můžete snadno ovládat celý dům z jednoho místa, jedním ovladačem.

Osvětlení

Řízení osvětlení patří k výhodám, které si budete užívat nejčastěji. Kdykoliv odcházíte z místnosti, nemusíte přemýšlet co a kde jste rozsvítili. Prostě zmáčknete tlačítko a místnost se zhasne.

Multimédia

Pusťte si hudbu nebo svůj oblíbený film v jakékoliv místnosti vždy stejným a jednoduchým způsobem, jediným ovladačem.

Žaluzie, rolety

Už nemusíte hledat ovladač na žaluzie nebo rolety. Váš dům ví, jak je efektivně řídit.

Bezpečnost

Ať jste doma nebo odjedete na dovolenou, dům se postará o bezpečnost Vaši a všeho, co máte rádi.  Jedním příkazem zabezpečíte dům. Pokud ve spěchu zapomenete, můžete to udělat vzdáleně.

Komplexní služby

Postaráme se o Vás a kompletní realizaci inteligentní elektroinstalace a všeho, co s ní souvisí. Obvykle jsme jedni z prvních, kteří přicházejí a odcházíme až jako poslední, kdy celý dům a všechny technologie v něm jsou propojeny a spolupracují spolu.

Branky, brány, vrata

Vracíte se z práce domů. Jedním tlačítkem nebo mobilním telefonem otevřete bránu a o zbytek se postará Váš dům. Pokud je tma, rozsvítí Vám příjezdovou cestu do domu, odemknout můžete pouze přiložením čipu.

Topení a klimatizace

Při odchodu do práce inteligentní dům automaticky sníží teplotu a uspoří náklady na vytápění. Při návratu ji zvýší na komfortní úroveň. Můžete si snadno nastavit teplotu v každé místnosti zvlášť.