Osvětlení

Osvětlení

Řízení osvětlení patří k výhodám, které si budete užívat nejčastěji. Kdykoliv odcházíte z místnosti, nemusíte přemýšlet, co a kde jste rozsvítili. Prostě zmáčknete tlačítko a místnost se zhasne.

Stejně jednoduše můžete zmáčknout tlačítko u postele a dům ví, že jdete spát. Sám pak provede vše potřebné, aby zajistil Váš nerušený spánek a bezpečí. Pozhasíná v místnostech, vypne nepotřebné spotřebiče, zásuvkové okruhy a aktivuje zabezpečení.

Vytvořili jsme nový způsob zabezpečení. Inteligentní dům hlídá, když spíte. Zeptejte se nás, jak funguje.

Designové osvětlení

Mnoho architektů a designerů navrhnou designové osvětlení, které nasvěcuje různé police, vitríny nebo obrazy. Takové citlivě umístěné svítidlo dokáže vykouzlit opravdu příjemnou atmosféru. Nevýhoda je, že se tyto světla obvykle musíte zapínat různě rafinovaně schovanými vypínači, takže pro vykouzlení atmosféry chvíli běháte po pokoji a při vypnutí si tuhle zcela zbytečnou činnost znovu zopakujete. Proto se tato světla velice rychle přestávají používat a zůstanou tak maximálně pro návštěvy.

Máme pro Vás řešení, jak si nálady, kterou světla vytvářejí, užívat kdykoliv a bez otravného běhání po pokoji.

Světla zapojíme do scén a necháme je automaticky rozsvěcet a stmívat, podle nastavených scénářů. Ve výsledku pak stačí zapnout televizi, inteligentní dům to pozná, a sám upraví osvětlení tak, aby vytvořilo příjemnou atmosféru pro sledování filmu. Pokud využijete i snadného ovládání TV a další AV techniky, bude Vám i pro TV zábavu stačit jen jeden jednoduchý ovladač.

Bludičky

Bludičky na chodbě

Orientační osvětlení LED takzvané bludičky Vám posvítí v noci do koupelny nebo při útoku na ledničku. Neoslní Vás a Vy bezpečně trefíte, kam potřebujete. Děti se v noci nebudou bát, protože jinak tmavá chodba svítí. Použitím LED je takové světlo velmi úsporné. Bludičky mohou rozsvěcet samy na základě poklesu osvětlení nebo například na pohyb. Pokud se Vaše dítě v noci probudí, než dojde ke dveřím, je na chodbě již rozsvíceno. Nebojí se a nehrozí, že by spadlo ze schodů.