Partneři

Partneři

Našimi partnery jsou výrobci, dodavatelé, montážní firmy i drobní živnostníci, kteří poskytují jedinečné produkty spolu s kvalitním provedením práce.

Vybíráme si takové,  se kterými máme dobré zkušenosti z realizovaných projektů.

Společně s těmito partnery se soustředíme na to, aby jejich produkty bezvadně spolupracovaly s řešením inteligentního domu.

Mezi spolehlivé partnery patří dodavatelé stínící techniky (žaluzií, rolet), bazénové technologie, vytápění, vzduchotechniky a další.

Chcete se stát našim partnerem?

Pro architekty

Jste architektem a hledáte pro své klienty seriózního realizátora Vašich nápadů? Chcete se dozvědět o inteligentních instalacích více?

Rádi Vám poskytneme naši podporu. Pokud se první úvahy o inteligentním domě odehrají již ve fázi přípravy projektu, je to úplně nejlepší. Získáme tím dostatek času společně s Vámi a Vašimi klienty dokonale propracovat řešení ušité na míru.

Pro dodavatele

Neustále se snažíme našim klientům přinášet to nejlepší na trhu. Pokud máte zajímavou službu nebo technologii, neváhejte nás kontaktovat. Pokud Vaše produkty slouží našim zákazníkům, rádi je zaintegrujeme do inteligentního domu.

Pro elektrikáře

Máte instalační firmu nebo živnost? Chcete nabídnout svým klientům inteligentní dům, ale nemůžete nebo nechcete se zabývat komplexní provázaností potřebných technologií? Pomůžeme Vám vymyslet pro klienta vhodné řešení, připravíme projekt, dohlédneme na vazby mezi technologiemi a inteligentní dům softwarově oživíme. Vy provedete práce, ve kterých jste dobří, tedy samotnou realizaci kabeláže a zapojení standardních prvků. Pokud s některou z činností nebudete mít dostatek zkušeností máme dostatek profesionálů, kteří Vám pomohou. Inteligentní dům pro Vašeho klienta tak můžeme zrealizovat společně.

Komfort na míru

Předchozí
Snadné ovládání

Naučíme veškerou Vaši techniku v domě spolupracovat. Můžete snadno ovládat celý dům z jednoho místa, jedním ovladačem.

Osvětlení

Řízení osvětlení patří k výhodám, které si budete užívat nejčastěji. Kdykoliv odcházíte z místnosti, nemusíte přemýšlet co a kde jste rozsvítili. Prostě zmáčknete tlačítko a místnost se zhasne.

Multimédia

Pusťte si hudbu nebo svůj oblíbený film v jakékoliv místnosti vždy stejným a jednoduchým způsobem, jediným ovladačem.

Žaluzie, rolety

Už nemusíte hledat ovladač na žaluzie nebo rolety. Váš dům ví, jak je efektivně řídit.

Bezpečnost

Ať jste doma nebo odjedete na dovolenou, dům se postará o bezpečnost Vaši a všeho, co máte rádi.  Jedním příkazem zabezpečíte dům. Pokud ve spěchu zapomenete, můžete to udělat vzdáleně.

Komplexní služby

Postaráme se o Vás a kompletní realizaci inteligentní elektroinstalace a všeho, co s ní souvisí. Obvykle jsme jedni z prvních, kteří přicházejí a odcházíme až jako poslední, kdy celý dům a všechny technologie v něm jsou propojeny a spolupracují spolu.

Branky, brány, vrata

Vracíte se z práce domů. Jedním tlačítkem nebo mobilním telefonem otevřete bránu a o zbytek se postará Váš dům. Pokud je tma, rozsvítí Vám příjezdovou cestu do domu, odemknout můžete pouze přiložením čipu.

Topení a klimatizace

Při odchodu do práce inteligentní dům automaticky sníží teplotu a uspoří náklady na vytápění. Při návratu ji zvýší na komfortní úroveň. Můžete si snadno nastavit teplotu v každé místnosti zvlášť.