Inteligentní dům

Inteligentní dům

Inteligentní dům ví, která zařízení (světla, spotřebiče, technologie) k domu patří a umí je ovládat. Vnímá, co se uvnitř a venku děje a na základě nastaveného programu pak vykonává činnosti.

Díky meteostanici ví, jaké je počasí, pomocí vnitřních čidel rozpozná pohyb a teploty v jednotlivých místnostech. Další pokyny získá z vypínačů, chytrého telefonu nebo tabletu. To jsou vjemy, na základě kterých může provést jakékoliv aktivity. Rozsvítit nebo zhasnout, vypnout spotřebiče a zásuvky, řídit žaluzie a rolety, regulovat topení, klimatizaci nebo vzduchotechniku, spustit poplach, odeslat SMS nebo zavolat na mobil a mnoho dalšího.

Díky tomu, že dům je řízen programem, můžete velice snadno změnit jeho chování a způsob ovládání. Nemusíte nic bourat a přemontovávat.

Stejně tak, jak se bude měnit Váš životní styl, jak porostou děti, budete dům doplňovat o další technologie, užitečné pomocníky a zábavu, stejně tak poroste i náš inteligentní dům s Vašimi požadavky.

Inteligentní dům zvyšuje Vaše pohodlí, zjednodušuje ovládání veškerého zařízení, kterým je vybaven, poskytuje bezpečí a v neposlední řadě Vám spoří náklady.

Komfort na míru

Předchozí
Snadné ovládání

Naučíme veškerou Vaši techniku v domě spolupracovat. Můžete snadno ovládat celý dům z jednoho místa, jedním ovladačem.

Osvětlení

Řízení osvětlení patří k výhodám, které si budete užívat nejčastěji. Kdykoliv odcházíte z místnosti, nemusíte přemýšlet co a kde jste rozsvítili. Prostě zmáčknete tlačítko a místnost se zhasne.

Multimédia

Pusťte si hudbu nebo svůj oblíbený film v jakékoliv místnosti vždy stejným a jednoduchým způsobem, jediným ovladačem.

Žaluzie, rolety

Už nemusíte hledat ovladač na žaluzie nebo rolety. Váš dům ví, jak je efektivně řídit.

Bezpečnost

Ať jste doma nebo odjedete na dovolenou, dům se postará o bezpečnost Vaši a všeho, co máte rádi.  Jedním příkazem zabezpečíte dům. Pokud ve spěchu zapomenete, můžete to udělat vzdáleně.

Komplexní služby

Postaráme se o Vás a kompletní realizaci inteligentní elektroinstalace a všeho, co s ní souvisí. Obvykle jsme jedni z prvních, kteří přicházejí a odcházíme až jako poslední, kdy celý dům a všechny technologie v něm jsou propojeny a spolupracují spolu.

Branky, brány, vrata

Vracíte se z práce domů. Jedním tlačítkem nebo mobilním telefonem otevřete bránu a o zbytek se postará Váš dům. Pokud je tma, rozsvítí Vám příjezdovou cestu do domu, odemknout můžete pouze přiložením čipu.

Topení a klimatizace

Při odchodu do práce inteligentní dům automaticky sníží teplotu a uspoří náklady na vytápění. Při návratu ji zvýší na komfortní úroveň. Můžete si snadno nastavit teplotu v každé místnosti zvlášť.