Snadné ovládání

Snadné ovládání

Naučíme veškerou Vaši techniku v domě spolupracovat. Můžete snadno ovládat celý dům z jednoho místa, jedním ovladačem, pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

Dnešní domácnosti je zahlcena ovladači na audio-video techniku (televizi, satelit, DVD, audio), na žaluzie nebo rolety, střešní okna nebo na efektová světla, majitelé bazénů pak na ovládání krytu nebo zastřešení.

Zjednodušíme Vám ovládání a umožníme ovládat celý Váš dům jako celek z vypínače, chytrého telefonu, tabletu nebo dotykového displeje.

Při odchodu a příchodu nebudete muset dělat neustále stejné kroky, které Vás jen zdržují a obvykle na některý zapomenete. Zmáčknutím tlačítka vše zabezpečíte.

Inteligentní dům rozpozná, že odcházíte, zkontroluje zavřená okna, zhasne světla, vypne nepoužívané spotřebiče, odpojí zásuvky v kuchyni a spustí žaluzie nebo rolety. Vy máte nad vším kontrolu, ale nemusíte se tím zdržovat. Vše se děje automaticky.

Inteligentní dům ví, jestli je venku světlo, jaké je počasí, teplota, denní doba. Podle všech těchto údajů se může rozhodovat a sám ovládat zařízení podle nastavených scénářů.

Máme zkušenosti. Připravíme Vám scénáře na míru, které vám přinesou komfort.