Technologie

Technologie

Vybíráme si technologie, na které se můžete spolehnout. Mezi naše technologické partnery patří zkušení výrobci, kteří jsou lídři ve svých oborech.

Každá z technologií je trochu jiná a má své přednosti i omezení.  Pro konkrétního zákazníka tedy volíme to řešení, které bude vhodné pro jeho dům.

Přinášíme  Vám přehled našich nejdůležitějších technologií, o které se opírá řešení inteligentního domu.

Control4

Control4 je přední výrobce ovládacích systémů pro chytré domy.  Control4 je také  výborná multimediální nadstavba umožňující nahradit mnoho dálkových ovladačům jedním nebo obsluhovat celý dům z tabletu nebo chytrého telefonu.

logos_KNX_mKNX

KNX je mezinárodním standardem automatizace budov. Většina větších výrobců tento standard podporuje a díky tomu existuje velice široká nabídka zařízení v různých designech nebo funkcích.  V našich projektech používáme často KNX prvky od společností MDT, Ekinex, JUNG, ABB, Schneider, Zennio.

FOXTROT

Systém inteligentních domů Foxtrot a jeho řídící jednotky vyrábí Teco a.s. Společnost je předním českým výrobcem průmyslových řídicích systémů. Systém obsahuje i pokročilé nástroje na programování řídícího systému.

 

 

Komfort na míru

Předchozí
Snadné ovládání

Naučíme veškerou Vaši techniku v domě spolupracovat. Můžete snadno ovládat celý dům z jednoho místa, jedním ovladačem.

Osvětlení

Řízení osvětlení patří k výhodám, které si budete užívat nejčastěji. Kdykoliv odcházíte z místnosti, nemusíte přemýšlet co a kde jste rozsvítili. Prostě zmáčknete tlačítko a místnost se zhasne.

Multimédia

Pusťte si hudbu nebo svůj oblíbený film v jakékoliv místnosti vždy stejným a jednoduchým způsobem, jediným ovladačem.

Žaluzie, rolety

Už nemusíte hledat ovladač na žaluzie nebo rolety. Váš dům ví, jak je efektivně řídit.

Bezpečnost

Ať jste doma nebo odjedete na dovolenou, dům se postará o bezpečnost Vaši a všeho, co máte rádi.  Jedním příkazem zabezpečíte dům. Pokud ve spěchu zapomenete, můžete to udělat vzdáleně.

Komplexní služby

Postaráme se o Vás a kompletní realizaci inteligentní elektroinstalace a všeho, co s ní souvisí. Obvykle jsme jedni z prvních, kteří přicházejí a odcházíme až jako poslední, kdy celý dům a všechny technologie v něm jsou propojeny a spolupracují spolu.

Branky, brány, vrata

Vracíte se z práce domů. Jedním tlačítkem nebo mobilním telefonem otevřete bránu a o zbytek se postará Váš dům. Pokud je tma, rozsvítí Vám příjezdovou cestu do domu, odemknout můžete pouze přiložením čipu.

Topení a klimatizace

Při odchodu do práce inteligentní dům automaticky sníží teplotu a uspoří náklady na vytápění. Při návratu ji zvýší na komfortní úroveň. Můžete si snadno nastavit teplotu v každé místnosti zvlášť.