Multimédia

Multimédia

Pusťte si hudbu nebo svůj oblíbený film v jakékoliv místnosti vždy stejným a jednoduchým způsobem, jediným ovladačem.

Nebaví Vás mířit ovladačem na televizi nebo satelit, abyste přepnuli program? Užijte si volnost a použijte naše ovladače, které mají dosah v celém domě. Již není třeba mít techniku vystavenu v policích pod televizí. Jistě ji najdete vhodnější, nějaké skrytější místo.

Komfort při ovládání televize

Pro spuštění satelitu musíte většinou jedním ovladačem zapnout TV, druhým zapnout satelit, třetí máte domácí kino a čtvrtým zatáhnete rolety, abyste vytvořili příjemné prostředí pro sledování TV. Pak už jen stačí oběhnout pokoj a pozhasínat. To Vás opravdu baví?

Zjednodušme to! Stačí jedním ovladačem určit, že se chcete dívat na satelit a se zbytkem, ať si inteligentní dům poradí. Ten sám zapne televizi a přepne ji na potřebný obrazový vstup. Zapne satelit a také zesilovač na prostorový zvuk. Pak zjistí, jestli venku není příliš světlo a případně zatáhne rolety v oknech, které jsou naproti televizi.

Není tento způsob lepší? Užívejte si komfortu, přišli jste se dívat na televizi, ne běhat po pokoji a mačkat tlačítka. Zeptejte se nás, zda takto snadno můžete ovládat i Vaše oblíbená zařízení.